Чотири сім’ї переселенців отримають гроші для створення агробізнесу на Полтавщині

Джерело: Блоги - Полтавщина

У Полтавській області перші чотири учасники проекту «Рука допомоги» отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи.

Таке рішення прийняла комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Полтавській облдержадміністрації.

Безробітні малозабезпечені та переселенці, які вирішили взяти участь у проекті Міністерства соціальної політики та Світового банку, успішно представили свої бізнес-плани, передає Полтавська ОДА.

Так, сім'я переселенців з Донецької області, яка виховує прийомних дітей, вирішила займатися металообробкою і токарними роботами. Ще одна сім'я переселенців буде вирощувати бройлери. Третя - вирощуватиме круглий рік зелену цибулю. А багатодітна малозабезпечена жінка відкриє теплиці для вирощування полуниці.

«У цих людей дуже складне життя, але не дивлячись на низький рівень соціальної захищеності вони вирішили скористатися шансом, який надає держава і її світові партнери. Тепер наші учасники будуть не малозабезпеченими і безробітними, а підприємцями», - сказала директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

За підсумками засідання Комісії вирішили працевлаштувати 49 учасників програми, а 114 – залучити до громадських робіт.

Усього в Полтавській області прийняли 537 заявок від малозабезпечених і переселенців, які візьмуть участь у проекті «Рука допомоги». 78 з них хочуть відкрити власну справу, 168 - працевлаштуватися, 291 – взяти участь у громадських роботах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію