Ім’я Олександра Хижняка внесли до Національного реєстру рекордсменів за найбільшу кількість титулів за 330 днів

Джерело: Ukrainian Boxing Federation

12 вересня в приміщенні мультисесійного центру KLITSCHKO EXPO Києва пройшла прес-конференція за участю чемпіона світу-2017 з боксу Олександра Хижняка.

Під час зустрічі з боксером представник Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін вручив Олександру сертифікат, який засвідчив, що спортсмен занесений до національного реєстру рекордів за здобуття найбільшої кількості титулів за 330 днів (6 титулів), передає Ukrainian Boxing Federation у соцмережі.

За період 330 днів Олександр Хижняк став чемпіоном України у віковій групі до 22 років. Згодом Олександр здобув і золоту медаль елітного Чемпіонату України 2016 року, який проходив у Харкові. А вже у 2017 році Хижняк став тріумфатором ряду найпрестижніших міжнародних стартів. Спочатку Олександр виборов титул найсильнішого боксера Європи у віковій групі до 22 років, після чого став переможцем Чемпіонату Європи та світу.

«Для мене це дійсно надзвичайно приємна подія. Відверто скажу, цього я навіть не очікував. Те, що я вписав своє ім’я до Національного реєстру рекордів України є надзвичайно почесною місією, адже бути поряд з рекордсменами України – велика честь для мене. Ця подія точно назавжди залишиться в моїй пам’яті, – зазначив Олександр Хижняк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію