Українські жінки готуються продемонструвати свій потенціал

13 вересня у Полтаві відбудеться Міжрегіональний Форум для представниць прекрасної половини людства. Діловиті, професійні, організовані – жінки XXI століття саме такі, кажуть організатори. Тому мета цього форуму – показати жіноче лідерство, довести, що бізнес-вумен – це не термін, а реальна людина.

Візуалізація жіночого потенціалу. В'язані вироби, меблі, аксесуари, їстівні ласощі – це не предмети творчості, це підприємництво. Десятки ділових жінок з усієї України об'єднались, щоб продемонструвати свою бізнес-силу. 

Вікторія Курилко, голова ГО «Інститут гендерних трансформацій»

- Це непересічна подія в жіночому гендерному русі не тільки в Полтаві, в Полтавській області, а й для України. Бо на сьогоднішній день участь в цьому форумі підтвердили представниці 7 областей України, представники міжнародних організацій.

Мова – про Форум для ділових та професійних жінок. У програмі – не тільки спілкування та обмін досвідом, а ще й проведення першої в Україні виставки підприємств, що очолюють жінки з числа ВПО та місцевої громади.

Надія Мякушко, партнер Форуму жінок

- Цю країну будують вони, а не ті, хто сьогодні з великими портфелями, в дорогих кабінетах, на дорогих авто. Своїм прикладом вони показують, як потрібно реформувати і перебудовувати цю країну.

Виставка, наукова конференція, а на десерт – підписання особливого Меморандуму. Цей документ має об'єднати 5 регіональних інститутів громадянського суспільства. Відповідно, сотні ділових жінок-лідерів.

Ірина Чмир, керівник творчого центру «Артландія»

- Я сама створюю своє життя, я живу так, як я хочу жити. Я не стала художником, але створена мною «Артландія» – творчий культурно-освітній центр – зібрав під своїм дахом майстрів пензля та олівця, майстрів креативу, художників, творчих людей.

А це унікальний каталог про вольових жінок-підприємців. Його розробили спеціально до виставки «Добродійка-2017». Сторінок в ньому небагато. Зате історій про жіночі перемоги – безліч.

Вікторія Курилко, голова ГО «Інститут гендерних трансформацій»

- Успішні історії жіночого підприємництва. Це їхні історії від першої особи. Чесно Вам скажу, коли ми читали, обробляли матеріали, нагорталися сльози.

Зазначимо, дата проведення форуму – 13 вересня. Місце: ОЦЕВУМ. До участі запрошують всіх бажаючих.

Стрічка новин