Англійська рівня В1 та В2, тести замість ДПА та реєстрація з паспортом: які зміни чекають ЗНО-2018?

Джерело: testportal.gov.ua

Традиційно ЗНО складається із тестування і кожен учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку. Серед них: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія й чотири іноземні мови: англійська, іспанська, німецька й французька. 

Проте у 2018 році абітурієнтів чекають нові зміни у процедурі ЗНО. 

Насамперед, воно триватиме з 22 травня до 14 липня.

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року.

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зараховувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест В2, передає  Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту

Слід звернути увагу тим, хто планує у 2018 році реєструватися для участі у ЗНО, та завчасно потурбуватися щодо отримання паспорта особами, яким на 1 вересня 2017 року виповнилося 16 років. Реєстрація на ЗНО для таких осіб буде проводитися виключно за наявності паспорта.

Зміст тестів відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію