Замість уроку – майстер-клас від правоохоронців

До вихованців Полтавської гімназії №17 завітали представник харківської групи спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Джеймс Сперос із США, а також полтавські копи з різних служб. Крім нагадування основних правил безпеки, для дітей на території школи підготували справжнє шоу.

Цього дня в Полтавській гімназії №17 – незвичні гості. Тут – представники різних правоохоронних служб, в тому числі – кінологічної та вибухотехнічної, а ще – представник харківської групи спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Джеймс Сперос із США.

Джеймс Сперос, представник харківської групи спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (США)

- Я особисто працюю в Харківському офісі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Для мене - велика честь знаходитись сьогодні в Полтаві в одній із середніх шкіл міста і бачити, як виховується молодь і стає майбутнім країни.

Вихованці гімназії мали змогу поспілкуватися із гостями, а ще поліцейські для дітей підготували справжнє шоу. Під час показових виступів вівчарка Конкорд продемонстрував виконання команд, знайшов «загублений» телефон та затримав умовного злочинця. Діти також побачили, як працює поліцейський-кінолог з лабрадором Ліндою, шукаючи вибухові речовини.

Спеціалісти-вибухотехніки продемонстрували учням зброю, боєприпаси та саморобні підривні пристрої, розповіли алгоритм дій при виявленні підозрілих речей.

Олена Голтвяниця, директор гімназії №17

- Були роздані цікаві такі матеріали наочні, які нагадували іще раз про правила безпеки і поведінки, і саме спілкування - знайомство із своєю роботою, ще раз нагадування дітям правил поведінки в громадських місцях, в багатолюдних місцях.

Поліцейські нагадали, як поводитись під час виявлення підозрілого предмету, а патрульні розказали про необхідність дотримання правил дорожнього руху, розповіли про свою роботу, дали приміряти бронежилети та посидіти у патрульному автомобілі.

Наприкінці зустрічі з вихованцями гімназії поспілкувався представник місії ОБСЄ Джеймс Сперос та подарував дітям світловідбивні елементи, які допоможуть водіям ідентифікувати малечу у темний час доби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію