На Полтавщині правоохоронці затримали збувача наркотиків

Факт продажу психотропного засобу «амфетамін» задокументували у 39-річного мешканця Миргорода

39-річний миргородець попався «на гарячому».

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- В ході проведення санкціонованої оперативної закупки у вказаного громадянина було закуплено амфетаміну, який він розповсюджував через власну створену мережу. В ході проведення вказаної закупки його і було затримано «на гарячому».

Під час огляду речей затриманого правоохоронці вилучили речовину, схожу на амфетамін. 

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- В ході проведення додаткового санкціонованого обшуку спільно з прокуратурою Полтавської області в помешканні вказаного громадянина було вилучено амфетамін, який вже був розфасований по пакетиках та підготовлений до реалізації канабісу, який він зберігав у власній домівці.

 Речовини рослинного походження, схожої на «канабіс», поліцейські вилучили близько 5 г. Усі речові докази направили на дослідження. Наразі проводяться подальші слідчі дії, якими правоохоронці встановлюють канал надходження наркотичної сировини до Миргородського району та спільників, які, можливо, були задіяні в злочинній схемі.

Стосовно затриманого відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. 

Стрічка новин