Народжувати без грошей: у Кременчуці видають сертифікати на безоплатні пологи

Джерело: Візова підтримка

Приклад Кременчука щодо дії сертифікатів на безкоштовні пологи вивчатимуть на державному рівні. У місті такими пологовими сертифікати вже скористалися 1,5 тис. родин.

Про це на щотижневій апаратній нараді повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.  

Вона наголосила, що на останньому засіданні комітету Верховної Ради України з охорони  з питань охорони здоров’я розглядалися питання медичної реформи, яку найближчим часом планують затвердити та впровадити в країні, в тому числі принцип «гроші ходять за пацієнтом», передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради. 

Головний лікар Міського пологового будинку Ярослав Прокопчук презентував парламентарям запровадження саме цього принципу у Кременчуці в рамках проекту на безкоштовне ведення вагітності та пологів «Пологовий сертифікат».

Ольга Усанова підкреслила, що цей проект є єдиним досвідом в Україні, коли гроші насправді йдуть за пацієнтом, тому його широко вивчатимуть на державному рівні.

Очікується, що на базі Кременчука, відбудеться практичне вивчення принципу дії проекту в галузі охорони здоров’я за участі народних депутатів України, фахівців Міністерства охорони здоров’я тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію