Блок Юлії Тимошенко провів міжпартійний з'їзд, у якому взяло участь більше 6 тисяч партійців

Окрім вступу до Європейської народної партії, БЮТівці затвердили передвиборчу програму «Український прорив», список кандидатів у народні депутати. Перша п'ятірка БЮТу виглядає так: перший номер – лідер блоку Юлія Тимошенко, 2-й – Олександр Турчинов, далі – Микола Томенко, Йосип Вінський, Андрій Шевченко. Нижче у списку – Віктор Пинзеник, Григорій Омельченко, Віталій Курило, Микола Петрук та Євген Корнійчук.

Початок з'їду запланували на 12.00, делегати ж почали з'їжджатися з 7-ї. На автобусах – характерні написи: «Дай дорогу демократії», «Звільніть дорогу виборам».

Дрес-код нинішнього з'їзду – сорочка «Вірю в майбутнє України», кепка, хустинка, в одну руку можна взяти прапорець, в іншу – фотоапарат або мобільний з камерою. У такому вигляді справжній БЮТівець готовий слухати спіч свого лідера.

Сама ж лідер з'явилася у новому образі, перли змінила на коралі, а традиційний білий костюм – на плахту і вишиванку. Пізніше на прес-конференції Тимошенко назвала ім'я дизайнера: це – народна майстриня Олександра Телиженко. Однопартійці зустрічали Юлію Володимирівну стоячи. А виступ постійно переривали аплодисменти.

З'їзд почали двома гімнами: духовним у виконанні Народної артистки України Ніни Матвієнко та хорової капели імені Ревуцького, та державним у виконанні Олександра Пономарьова.

Проголосували БЮТівці на з'їзді і за вступ до найбільшої партії в Європі, яка має найчисельнішу фракцію у Європарламенті – Європейську народну партію.

На прес-конференції після з'їзду Тимошенко відповіла, зокрема, і на запитання, що буде робити її політична сила, якщо не набере достатню кількість голосів на виборах.

Затвердили і пердвиборчі списки блоку. Як зазначила Юлія Тимошенко, сюрпризів там не було.

Стрічка новин