Стоп-махінації: прокуратура повернула 600 тис. грн до сільради Зіньківського району

Джерело: Власть:Полтава - Власть.UA

Зіньківський районний суд Полтавської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та директором ТОВ «Агро-Ера», дії якого заподіяли шкоду державним інтересам. 

Зясувалося, що директор не уклав договір із Кирило-Ганнівською сільською радою Зіньківського району про пайову участь у створенні інфраструктури населених пунктів до прийняття в експлуатацію об’єкта будівництва, а саме зерносушарного комплексу, передає прокуратура Полтавської області. 

«У результаті, за висновками судово-економічної експертизи, бюджет сільської ради недоотримав понад 650 тис. грн.,» - розповів начальник Зіньківського відділу Миргородської місцевої прокуратури Ігор Костенко.

Окрім цього, за словами прокурора, достовірно знаючи про не укладення вищевказаного договору та не сплату коштів, посадовець вніс відомості та підписав декларацію про готовність до експлуатації зерносушарного комплексу, вказавши в документі, що кошти пайової участі сплачені відповідно до договору.

Під час досудового розслідування кримінального провадження директор товариства визнав свою вину і відшкодував завдані збитки у повному обсязі. 

Вироком суду зазначена особа засуджена за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України до штрафу у розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6 тис. 800 грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію