Працівники ПАТ «Полтавагаз» відзначають 60-річчя підприємства

Адже саме 1957 року у Полтаві вперше мережею пустили газ. До ювілею ж винуватці свята підійшли з високими показниками виробничої діяльності. Не забули й відзначити найкращих працівників.

В актовій залі ПАТ «Полтавагаз» зібралися й старожили компанії, і ті, хто працює нещодавно. Всі вони відзначають 60-річний ювілей підприємства.

За ці роки газове господарство Полтавщини зазнало суттєвого розвитку. Нині мережі підприємства налічують 20,4 тис. км. До газопостачання підключені 387 тисяч споживачів у 18 районах. Рівень газифікації в області - 87%, і є одним з найвищих показників в Україні. 

Володимир Дежнюк, начальник дільниці

- Наша організація має тримати марку і працювати на покращення. Наука не стоїть на місці. Варто рухатись в ногу з нею.

З нагоди ювілею найкращі працівники компанії отримали відзнаки Полтавської ОДА, міської та районних рад, а також грамоти від підприємства. Серед них, зокрема, слюсар Микола Прислопський, який працює на ПАТ «Полтавагаз» вже 13 років. 

Микола Прислопський, слюсар

- Зараз краще обладнання, кращі матеріали для ремонту. Взагалі, газове обладнання набагато змінилось.

У випадку з ПАТ «Полтавагаз» кадри вирішують якщо не все, то дуже багато, вважає керівник підприємства Ростислав Гринчак.

Ростислав Гринчак, голова правління ПАТ «Полтавагаз»

- Підприємство - це, перш за все, люди, які працюють тут. І я знаю, що вони - професіонали своєї справи. Для мене честь працювати в цьому колективі.

Всього відзнаки різного рівня з нагоди 60-річчя підприємства отримали 148 працівників.  

Стрічка новин