Депутати обласної ради стали «спаринг-партнерами» держслужбовців з ОДА

Останні наприкінці вересня братимуть участь у всеукраїнських змаганнях серед своїх колег в Ужгороді. Депутати погодилися перевірити держслужбовців на міцність.

Сьогодні вони не обговорюють проекти рішень та не підписують важливих документів. Держслужбовці з обласної адміністрації та депутати облради беруть участь у змаганнях.  

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, капітан команди ОР

- Не так давно виникла ідея змагатися не лише в політиці, але й на спортивних майданчиках. І тому якраз ми сьогодні реалізовуємо наш план. У нас три види спорту: футбол, волейбол, настільний теніс.

На змаганнях – все, як годиться. Є тренери команд, є капітани.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Тренери будуть – я в адміністрації, а в депутатів – Алексюк – голова комісії спортивної. Капітани: в адміністрації – Головко Валерій Анатолійович, буде грати у футбол. А облради – Біленький Олександр Юрійович – волейбол.

Наприкінці вересня держслужбовці братимуть участь у всеукраїнських змаганнях. Нині учасникам полтавської команди треба зігратися. Допомагають їм у цьому представники обласної ради.

Валерій Прядко, учасник команди ОР

- Спорт – це те, що дає можливість трішки розрядитися, вихлеснути адреналін, вихлеснути позитивні, інколи – негативні емоції. Краще тут давайте вихлестувати ці емоції, щоб потім все спокійно все переварювати на робочому місці чи вдома.

У футбол сьогодні гратиме Сергій Циганенко.

Сергій Циганенко, учасник команди ОДА

- Взагалі футболом займаюся з дитинства, професійно не займався, але виступав за школу свою. Потім, коли навчався в училищі, також грав за училище. І коли навчався в аграрній академії, грав за аграрну академію.

Не має професійного досвіду у волейболі і його колега Віктор Дворянов. Проте, каже держслужбовець, це не завадить їм показати усе, на що здатні. 

Віктор Дворянов, учасник команди ОДА

- У нас – не команда професіоналів, ми – любителі. Але нам подобається спорт, і напередодні Дня фізкультури, я думаю, що це дуже правильно, що ми беремо участь.

Змагання між ОДА та обласною радою, кажуть їхні учасники, це, перш за все, – товариська зустріч, можливість поспілкуватися з колегами у неформальній атмосфері, та на спортивному майданчику відзначити День фізичної культури. 

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА, капітан команди ОДА

- Потрібно всім займатися фізкультурою, можливо, не так професійно спортом, але фізкультура повинна бути нормою життя.

Честь регіону команда держслужбовців захищатиме в Ужгороді з 26 по 30 вересня. Торік збірна Полтавщини посіла 12 місце серед 24 учасників. Найбільше шансів на перемогу, кажуть в обласній адміністрації, традиційно мають у шахах, шашках та міні-футболі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію