Квест «Здоров'Я» об'єднав 50 дітей

БО «Світло надії» продовжує навчати молодь здоровому способу життя. Вже вкотре соціальні працівники організували спортивну пригодницьку гру. Парк «Перемога», 12 локацій, десятки завдань та безліч нової інформації – тепер так формують необхідні навички у підлітків.

Цей квест проходить у Полтаві не вперше. Здавалося б, спортивна розвага.

- На старт, увага, руш!

Насправді ж, інтелектуальна гра, щоправда, на швидкість. Ігровий світ складається з 12 локацій, на яких чекають полісмени, медики та соціальні працівники.

Віктор Шилов, керівник напрямку роботи з підлітками БО «Світло надії»

- Це сучасні методи роботи з підлітками в ігровій формі, в командній формі, в формі взаємодії. Тут можна покращити свої знання та виявити їхній наявний рівень, сформувати нові навички здорового способу життя. Також провести профілактику з ризикованої поведінки.

Ніна – вихованка профілактичного центру «Лайтхаус». Прийшла до нього 2 роки тому. Каже: життя змінилось кардинально. Тепер вона читає книги, дивиться незвичні фільми. А такі квести – шанс перевірити свої знання у різних напрямках.

Ніна Калашнікова, учасниця квесту «Здоров'Я»

- Я стала дорослішою. Раніше ходила така весела. Зараз я дивлюся на речі серйозно.

Тут більше 50 підлітків. Вони розділились на кілька команд по 5 чоловік. Всі мають ось такі карти, які координують пересування учасників по тематичним локаціям. Ось одна з таких.

Богдан Зебленко, лейтенант поліції

- Це локація поліції. Сюди приходять групи осіб і відгадують наші завдання. Обираються різні теми: вживання алкоголю, вживання тютюнових виробів та наркотичних виробів.

А це ще одна локація – міні-варіант боулінгу. Інструктор каже: ця завдання має згуртувати підлітків.

Микита Ткачук, представляє локацію «Боулінг»

- Тут потрібно збити як можна більше кегель. Або страйком, або з двох кидків.

Квест відбувається на території парку «Перемога». Локації знаходяться в найнеочікуваніших місцях. 

Альона Дрозд, представляє локацію «Соціальний проект»

- Наша локація називається «Соціальний проект». Учасники приходять, ми задаємо їм тему, а вони мають поставити сценку. Теми спрямовані на ті моменти, на які підлітки не звертають уваги. Наприклад, купівля презервативу. 

Всім учасникам – сертифікати, а от переможцям – квитки в кіно та боулінг.

Стрічка новин