Поліцейським за розкриття розбійного нападу на «Нову Пошту» – грамоти і премії

Висловити вдячність приїхала керівник центрального регіонального відділу безпеки компанії Олена Горулько.

Під час засідання колегії Головного управління Національної поліції в Полтавській області трапляються приємні моменти, частіше за все – нагородження. Цього разу привід не змусив себе довго чекати.

Олена Горулько, керівник центрального регіонального відділу безпеки «Нова Пошта» 

- Сьогодні у мене мета - подякувати, привітати, вручити подяку співробітникам поліції, які приймали безпосередню участь в розкритті розбійного нападу, вручити грамоти і грошові премії.

Трьох правоохоронців відзначили «За професіоналізм, проявлений при розкритті особливо тяжких злочинів, скоєних відносно працівників та власності ТОВ «Нова пошта».

Нагадаємо, на одне з відділень у селищі Сенча Лохвицького району наприкінці серпня напав озброєний чоловік. Погрожуючи працівникові рушницею, зв’язав його, забрав 27 тисяч гривень із каси та товарів на суму близько 150-ти тисяч гривень. Як виявилося згодом, коштовні матеріальні цінності він завчасно замовив у різних інтернет-магазинах способом «післяоплати» на вказане відділення. Наразі правоохоронці доводять причетність затриманого до скоєння аналогічних розбійних нападів на території області, а саме – пограбування «Нової Пошти» у Миргородському районі близько двох років тому.

Олена Горулько, керівник центрального регіонального відділу безпеки «Нова Пошта» 

- Ми сподівались, ми вірили, спасибі вам велике за те, що оперативно, швидко, якісно розкрили розбійний напад.

А тим часом чоловікові, якого підозрюють у нападі на відділення, загрожує до 12 років ув'язнення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію