Соціальні заклади у Полтавській області готові до осені й зими

Підприємства області, соціальні заклади, заклади охорони здоров’я та освіти готові до роботи в осінньо-зимовий період.  

Такий підсумок оприлюднили на засіданні обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

«Полтавська область готова до опалювального періоду. На наступному тижні ми плануємо провести виїзні огляди господарств у районах. Головне проблемне питання, яке існує наразі — відкошування пільг та субсидій. Але є порозуміння, ми випрацювали алгоритм дій, ніяких колапсів не буде. Ми тримаємо усе на постійному контролі,» - сказав заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Посадовець впевнений, що в цей опалювальний період усі заклади області ввійдуть організовано. 

На сьогодні заклади охорони здоров’я готові до роботи, заборгованості за газ та електрику не мають. Подібна ситуація і в закладах освітньої галузі,де виконані усі заплановані заходи. Акти та паспорти планують підписати у визначений законодавством термін. У достатній кількості заготовлено тверде паливо та дрова.

Установи системи соцзахисту на 100% готові до роботи в осінньо-зимовий період. Заготовлена необхідна кількість палива для роботи автономних генераторних на випадок аварійних відключень. Триває заготівля овочів, передає Полтавська ОДА. 

«ПАТ «Полтавагаз» щорічно проводить організаційну роботу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Відповідні заходи розробили ще в травні, ми свою роботу завершуємо планово. Відбувається обслуговування газорозподільних мереж, роботи виконані на близько 70% від запланованого. Проведено ремонт, реконструкцію та модернізацію об’єктів, споруд на газопроводах,» - повідомив перший заступник голови правління ПАТ «Полтавагаз» Сергій Мокрий.

За його словами, вже провели обстеження газових мереж, усі порушення усунені своєчасно. Проте є й проблемні питання, які стосуються зокрема упорядкування відносин з власниками ОСББ та ЖБК у частині укладання договорів на технічне обслуговування будинкових газових мереж. Це питання фактично вирішено лише на 15%.

«Друге проблемне питання пов’язане з порушенням охоронних зон газопроводів. У нас у різних населених пунктах виявлені факти розміщення торгових точок, зупинок безпосередньо на газових мережах, що ускладнює або унеможливлює їх обслуговування,» - наголосив Сергій Мокрий.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію