72% робочих місць у Полтавській області створили завдяки малому та середньому бізнесу

72% робочих місць у Полтавській області створили завдяки малому та середньому бізнесу

У приміщенні Кременчуцької міськради вітали бізнесменів області з Днем підприємця та звітували про стан бізнесу в області. 

На нараді обговорювали питання бізнесу та його вплив на робочі місця кременчуцький мер Віталій Маленький, начальник управління підприємництва, торгівлі та регуляторної політики Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА Михайло Бугрій та директорка обласного центру зайнятості населення Катерина Клавдієва, передає прес-служба Полтавської ОДА.

«Приємно, що сьогодні тут зібралися підприємці з усієї Полтавщини. Вони мають змогу поділитися досвідом і знаннями, неформально поспілкуватися з представниками фіскальної служби, асоціації підприємців, Пенсійного фонду та інших установ, що покликані, в тому числі, й допомагати бізнесу,» - зазначив Віталій Малецький.

Михайло Бугрій розповів, що свого часу кременчуцькі бізнесмени активно долучилися до стратегії розвитку та захисту підприємництва області.

Нині на Полтавщині діє програма підтримки бізнесу на 2017-2020 роки з бюджетом у 1,5 млн грн. В рамках неї вже профінансували 4 бізнес-проекти і ще стільки ж очікує схвалення. І така підтримка – вкрай важлива, адже 72% робочих місць в області створено саме завдяки малому та середньому бізнесу.

«Я дуже вдячна тим, хто розвиває бізнес в сільській місцевості. Зокрема, виробництво для зайнятості жінок, нетрадиційні форми підприємництва на селі,» - наголосила директорка обласного центру зайнятості населення Катерина Клавдієва.

Стрічка новин