У Полтаві на тренінгах вчитимуть конкурсантів «Горизонтів Полтавщини» презентувати проекти

У Полтаві на тренінгах вчитимуть конкурсантів «Горизонтів Полтавщини» презентувати проекти

У Полтавській ОДА стартував курс тренінгів та консультацій з оформлення та презентації інвестиційних проектів за методикою UNIDO для учасників ІІ етапу конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

Конкурс проектів розпочався 18 липня. Тоді на розгляд Експертного комітету подали 42 заявки. Серед тем проектів - альтернативна енергетика та енергоефективні технології; агропромисловий розвиток; інфраструктура та транспорт; освіта і наука; туризм; промислове виробництво; спорт, розваги, дозвілля та охорона здоров’я.

«Ми проводимо тренінги, для того, аби наші учасники змогли написати якісну бізнес-ідею, яку представлять на Міжнародному економічному форумі, що відбудеться 17 жовтня,» -  розповіла директорка Департаменту економічного розвитку та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Після цього етапу відбудуться конкурси проектів. Найкращі ідеї отримають призові місця і цінні подарунки від спонсорів. Також відбудеться їх промоція на Міжнародному форумі, для зацікавлення інвесторів, які зможуть реалізувати залучення коштів для проекту, передає Полтавська ОДА. 

Переможців визначать у трьох номінаціях. Для їх відбору створили комісію, на засіданнях якої кожен її член надаватиме індивідуальну оцінку проекту.

Олена Шамова з Лубен взяла участь у тренінгу. Розповіла, що має свій проект — клуб сімейного фітнесу та школу.

«Я зверталася до РДА нашого міста і мені запропонували взяти участь у конкурсі. По завершенню тренінгу, хочу навчитися складати бізнес-плани. Сподіваюся отримати інвестиції у свій проект і розширити справу,» - прокоментувала жінка.

Зазначимо, що конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» є заходом обласної програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки. 

Стрічка новин