Двоє працівників вкрали генераторну станцію із підприємства, на якому працювали

Двоє працівників вкрали генераторну станцію із підприємства, на якому працювали

Двоє 26-річних працівників підприємства, один – мешканець міста Полтава, інший – одного із сіл Полтавського району викрали автономну генераторну станцію із складського приміщення одного із підприємств.

Інцидент стався наприкінці серпня. Тоді чоловіки разом з іншими працівниками підприємства були опитані поліцейськими, однак, свою причетність до скоєння крадіжки на той час категорично заперечили.

«У ході проведення слідчо-оперативних заходів наші працівники змогли встановити місце знаходження викраденої генераторної станції. Це був один із ломбардів міста Полтава. Відштовхуючись від отриманої в даному закладі інформації, ми і змогли вийти на слід злодіїв,» - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно.

Автономну генераторну станцію вартістю 8 тисяч гривень працівники поліції вилучили та повернули власнику.

Зважаючи на зібрані поліцією докази, зловмисники у скоєному зізналися, передає поліція Полтави у соцмережі.

Відповідно до санкції частини 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) їм тепер загрожує арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Стрічка новин