За дозвіл на будівництво котеджу – 150 тисяч хабара: на Полтавщині затримали депутата сільради

Працівники Управління захисту економіки в Полтавській області Нацполіції спільно з обласною прокуратурою викрили незаконні махінації з землею. 

Депутат сільської ради одного з сіл області за виділення землі під будівництво вимагав 150 тисяч гривень хабара.

Оперативники встановили, що депутат, який є членом земельної комісії, вимагає 150 тисяч гривень неправомірної вигоди від підприємця за виділення земельної ділянки площею понад 3 га у власність для будівництва котеджного містечка, передає Управління захисту економіки в Полтавській області.

Хабарника затримали під час отримання частини неправомірної вигоди - 100 тисяч гривень. З цієї суми частину повинен був отримати голова сільської ради та депутати, які голосували на сесії за виділення землі підприємцю.

Наразі проводяться обшуки та слідчі дії щодо встановлення та притягання до відповідальності осіб причетних до злочинної схеми вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо затримання службовця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію