У Полтавському педуніверситеті відкрили аудиторію українсько-японської дружби

У Полтавському педуніверситеті відкрили аудиторію українсько-японської дружби

На базі факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 2 вересня відкрили нову аудиторію українсько-японської дружби «SAKURA». 

Створили спеціальну аудиторію на виконання Указу Президента України № 1/2017 від 11 січня 2017 р. про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні. Організовували її  викладачі вишу спільно з громадською організацією «UKRAINIAN-JAPANESE SLAVONIC SOCIETY». Створенню аудиторії «SAKURA» також сприяло Посольство Японії в Україні, передає прес-служба ПНПУ імені В.Г. Короленка. 

Головні завдання «SAKURA»: популяризація літератури й культури Японії серед студентів та учнів України; обмін досвідом українських та японських викладачів у галузі освіти та науки; проведення науково-методичних семінарів, тренінгів, круглих столів щодо вивчення художньої літератури в школі; організація культурних заходів, присвячених Японії, її традиціям та самобутності; розвиток партнерських відносин між університетами України та Японії.

Стрічка новин