Для дітей із соціально незахищених родин – канцтоварів на 40 тисяч гривень

У місті вкотре відбулася благодійна акція «Школярик». Для малечі на початку нового навчального року влаштували концертно-розважальну програму та підготували подарунки.

Триває перший навчальний тиждень, а школярі продовжують згадувати літній відпочинок.

Мирослава Назаренко, прийшла на свято

- Я була у бабусі, була в таборах, на річці.

Мирослава має двох братиків і трьох сестричок. Каже: у їхній сім'ї старші діти ніколи не відмовляють у допомозі меншим. Зокрема у тому, що стосується уроків.

Мирослава Назаренко, прийшла на свято

- Коли я щось не знаю, я підхожу до старших сестер-близнючок. Вони мені завжди допомагають.

Таких великих родин, як у Мирослави, у Полтаві багато, говорить міський голова.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На сьогоднішній день в Полтаві таких сімей майже 900. Це сім'ї, які мають троє, четверо і більше дітей. А 60 сімей мають більш ніж 5 дітей в сім'ї.

Міська влада щороку на початку вересня збирає їх разом, аби привітати з новим навчальним роком. Благодійну акцію «Школярик» цього разу супроводжувала розважальна програма, у якій діти могли відчути себе справжніми зірками. Вони танцювали, підспівували вокалістам, а наприкінці дійства отримали подарунки – набори канцелярського приладдя.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Це ті товари, які постійно потрібні дитині у використанні чи то у першому класі, чи то в одинадцятому. Минулі роки ми багато проводили різних міркувань, думали, якщо закупити портфелі, якщо закупити рюкзаки. Рюкзак може бути синім, а дитина може бути дівчинка, і їй потрібен рожевий рюкзак, можливо, буде зріст дитини маленький, а рюкзак – великий. Тому прийнято було рішення: кожного року закуповувати саме канцелярські товари.

Олександра Бакай привела на свято своїх онучок Віру та Надію. Каже: дійсно, у школі ручки, олівці та зошити витрачаються дуже швидко.

Олександра Бакай, бабуся

- Ми любимо малювати. Так, дівчата? Любимо робити різні поробки, так що в нас швидко все уходить. Мама не встигає купувати.

У 2017 році на закупівлю канцелярських товарів для дітей із багатодітних родин міська влада виділила 40 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію