Сьогодні пройшла колегія управління ветеринарної медицини області, на якій обговорили показники роботи за шість місяців, а також, напередодні свого професійного свята, яке відзначається кожної другої

Фактично з рочатку року ветеринари заробили на два мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, покращили епізоотичний стан регіону.

Колегія управління ветеринарної медицини області зібралася, аби підбити підсумки роботи за півріччя. Має структура як негативи, так і плюси. Серед останніх – покращення власного бюджету: вдалося заробити більше двох мільйонів гривень у порівнянні з минулим роком; виконано основні протиепізоотичні заходи, хоча діагностичні дослідження великої рогатої худоби на туберкульоз в таких районах, як Новосанжарський, Семенівський та Чорнухинський наразі виконані в недостатньому об'ємі. Заступник начальника обласного державного управління ветеринарної медицини Олександр Донцов зазначив, що покращилася робота з профілактики сказу домашніх та диких тварин. Якщо у 2006 таких випадків було 66, то в цьому – 49. А в шести районах хвороба взагалі не реєструвалася.

Займалися ветеринари і збереженням поголів'я: з початку року його загинуло менше відсотка. Покращенню цих показників у певній мірі сприяла закупівля новітніх медикаментів та засобів захисту тварин.

Недопрацювання – у сфері контролю за якістю молока, яке надходить з приватного сектору. У зв'язку з розпадом деяких господарств зменшується і кількість сервісних ветеринарних пунктів: з трьохсот п'ятдесят одного до трьохсот одинадцяти.

Завершилася колегія приємним моментом. Кращим співробітникам служби вручили нагороди, серед них – трудова відзнака «Знак пошани», почесні грамоти від Міністерства Аграрної політики, Кабінету Міністрів та Департаменту ветеринарної медицини.

Стрічка новин