Миргородський льотчик у Чехії отримав трофей за динамічний авіапоказ

Миргородський льотчик у Чехії отримав трофей за динамічний авіапоказ

Заступник командира з льотної підготовки 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ полковник Олександр Оксанченко підтвердив свій професійний рівень та отримав трофей «За бездоганний найкращий динамічний показ» у чеському місті Градець-Кралове. 

У Чехії проходив престижний авіапоказ «Czech International Air Fest-2017». Україну представляли на статичному та динамічному показах два літаки-винищувачі Су-27 та військово-транспортний літак Іл-76 Повітряних Сил ЗСУ.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс назвав виступ українського військового пілота на Су-27 найбільш очікуваною подією цьогорічного міжнародного авіапоказу CIAF-2017, передає Миргородська міська рада.

«Мені дуже сподобався динамічний показ у виконанні полковника Олександра Оксанченка. Інтерес до українців пояснюється тим, що нас вже знають в Чехії і що наші літаки є найбільшими та найскладнішими, які з’являються тут. Серед гостей авіпоказу були присутні гетьман Краловоградецького краю, мер міста, чеські політики, зокрема міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек. Я мав можливість коротко ознайомити з представленими на авіашоу українськими літаками,» - зазначив Євген Перебийніс.

Великий ажіотаж спричинив також військово-транспортний літак Іл-76. Він виявився найбільшим серед 70-ти учасників авіапоказу з 10-ти країн світу.

Стрічка новин