З 1 Вересня в аграрній академії – більше 2 тисяч нових студентів

У День Знань виш традиційно приймає до своїх лав поповнення. Новоспечених студентів бакалаврату та магістратури сьогодні частували українським короваєм та закликали продовжувати аграрну славу Полтавського регіону.

Вчорашній абітурієнт, а сьогодні вже студент Іван Красота йде батьківським слідом. Як мама і тато, він здобуватиме вищу освіту у Полтавській державній аграрній академії.

Іван Красота, першокурсник ПДАА

- Я буду навчатися на агроінженера, і обрав цю спеціальність, тому що вона достатньо затребувана в Україні та за кордоном. Я обрав цю спеціальність і вважаю, що вона знадобиться мені у житті, і що я буду працювати по професії. Це, напевно, найголовніше, що потрібно в наш час.

Свою майбутню професію менеджера вважає затребуваною і Юлія Щербакова. До Полтави вона приїхала з Черкаської області.

Юлія Щербакова, першокурсниця ПДАА

- Обрала Полтавську державну аграрну академію, тому що вона підкупила мене своєю красою, напевно, своїми рейтингами і відгуками про неї від попередніх студентів та випускників.

Першого вересня Полтавська державна аграрна академія відкрила свої двері для більш ніж 2 тисяч нових студентів. Бакалаврат, магістратура та аспірантура – цього року навчальний заклад здійснив повний набір на всі освітньо-кваліфікаційні рівні. Поповнили студенти і нові 7 спеціальностей, які з'явилися у виші.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Ми вважаємо, що така спеціальність, як «право» з нахилом на аграрне право, земельне право – це сьогодні дуже актуально. «Інформаційні системи і технології» в обліку, в економіці, в менеджменті також дуже потрібні. Ми відкрили філологію з іноземним перекладом знову ж таки зі спеціалізацією в аграрному бізнесі.

Предмети, які супроводжуватимуть студентів під час всього їхнього навчання, – залікову книжку та студентський квиток – ректор вишу Валентина Аранчій передає першокурсниками. Останні, у свою чергу, дають клятву на зраджувати традицій вишу та примножувати аграрну славу Полтавщини, за що отримують символ достатку та доброго врожаю – український коровай.

Стрічка новин