Більше 7300 км доріг перейде на баланс Полтавської ОДА

Джерело: Полтавська ОДА

Для ремонту всіх доріг Полтавщини потрібно 12 млрд грн. В пріоритеті фінансування – автошляхи соціально важливих об’єктів.

Реформа децентралізації доріг передбачає, що з 1 січня наступного року автомобільні шляхи місцевого значення перейдуть на баланс облдержадміністрацій. А це близько 80% усіх автошляхів.

Протяжність доріг у Хорольському районі складає – 373,3 км. З них місцевого значення – 263,5 км, решта – державного.

Загалом в області протяжність усіх доріг – 8 877 км. З них 7 332 км перейде на баланс Полтавської ОДА. 

На їхнє утримання та ремонт спрямовуватимуть ресурси з дорожнього фонду та кошти, передбачені обласною Програмою розвитку дорожнього господарства.

«Це дороги, що ведуть до соціально важливих об’єктів: лікарень, шкіл, дитячих садочків та тих, що ведуть до автошляхів державного значення,» – сказав в. о. начальника управління-начальник відділу транспорту та зв’язку Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Аби їх виявити, для кожного району області необхідно розробити карту інфраструктури та автодоріг загального користування.

«Карту потрібно уявно розділити на 4 частини – по центру провести лінії вздовж та поперек. У кожній із цих частин визначать основні дороги, з яких ремонт і розпочнеться,» – додав завідувач сектором дорожнього господарства Управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Віталій Глуховеря.

Ще один ресурс, з якого можна черпати кошти на сферу, – «митний експеримент». Він дозволяє отримувати додаткове фінансування для реконструкції та ремонту автодорожньої інфраструктури країни, забезпечувати нову якість доріг і безпеку автомобільного руху, передає прес-служба Полтавської ОДА.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію