Більше 1100 вчорашніх школярів стали студентами ПУЕТ

До університетської спільноти їх приймали у Міському будинку культури.

Замість уроків – лекції, замість домашнього завдання – практичні заняття. Відтепер для більш ніж 1000 хлопців та дівчат у цьому залі розпочинається новий етап у житті. Вони стають студентами Полтавського університету економіки і торгівлі.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- 1180 нових студентів прийшли навчатися до університету. Студенти з усієї України, і продовжують приїздити ще студенти із закордонних держав. А їх уже 29 ареалів нашого впливу. Звичайно, це сподівання на те, що прийшли саме ті, хто хоче отримати спеціальності, які пропонує університет, це ті, хто хоче навчатися за новими європейськими за змістом навчальними планами.

У стінах вишу, кажуть представники університету, студенти зможуть не лише отримати фахову освіту, а й самореалізуватися.

Олександр Нікологорський, голова Студентської ради ПУЕТ

- Наш виш входить в ТОП-10 кращих економічних вузів України. У нас дуже гарний викладацький склад, це і професори, і доктори наук. Дуже багато уваги приділяється хобі студентів: це і танцювальні гуртки, і вокальні, і театр-студія, і школа КВН.

Про всі можливості, які дає ПУЕТ, знає першокурсниця Аніта. Вона – майбутній фахівець з готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Аніта Троцька, першокурсниця ПУЕТ

- Я дуже люблю подорожувати, подорожую по різним країнам. Мені цікаво спостерігати за роботою персоналу, також хотілося б брати участь в цьому.

Зі сцени на урочистостях першокурсників вітає голова правління Укркоопспілки Ілля Гороховський.

Ілля Гороховський, голова Правління Укркоопспілки

- Сьогодні кооперативна ідея в Україні потребує нової крові, нових сил, молоді. І тому ми сподіваємося на вас, що ви станете провідниками кооперативної ідеї в сучасній Україні. Кооперації потрібні сьогодні лідери. І ПУЕТ, якщо ви захочете, зробить вас такими.

Усі разом новоспечені пуетівці дають клятву гідно нести звання студента. І ось нарешті – довгоочікуваний момент: майбутнім економістам, технологам, маркетологам вручають символічні студентський квиток і залікову книжку, старшокурсники передають новачкам символи університетської освіти. Віднині вони офіційно стають частиною великої сім'ї ПУЕТ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію