Технічний університет започаткував нову традицію

Посвяту студентів відтепер виш проводить біля пам'ятника Юрію Кондратюку. Цього року участь у ній взяли близько двох тисяч першокурсників та тих, хто навчатиметься за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Із їхнім новим статусом новобранців вітали керівники області, ректор вишу, почесні гості.

З українськими прапорами, у ділових костюмах з посмішками на обличчях  першокурсників приймають у дружню родину Полтавського національного технічного університету. Вперше урочисту церемонію посвяти у студенти навчальний заклад проводить біля пам'ятника видатному вченому, ім'я якого носить виш, Юрія Кондратюка. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Приємно, що традиційно в університеті при вступі на перший і п'ятий курс за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр і магістр, спостерігається високий конкурс. Дуже великою популярністю серед абітурієнтів користувалися такі спеціальності, як нафто-газова інженерія, промислове і цивільне будівництво, великим попитом користувалися спеціальності нашого навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту.

Тим, хто поповнює лави університету, напутні слова дають почесні гості, у минулому – також студенти технічного університету.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ви сьогодні набули статус студентів, і перед вами відкрилися двері дійсно одного із найкращих вишів України. І це дуже почесно. І я хотів би, щоб ви з таким відчуттям тут навчалися всі ті роки, які будете тут проводити.

200 першокурсників бакалаврату та магістратури проходять посвяту. Серед них – і представники іноземних країн. Арслан, наприклад, приїхав з Туркменістану.

Арслан Гурбанмірадов, студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Я вибрав тут Полтавський технічний університет. Мій факультет – інформаційні, телекомунікаційні технології. Моя професія – інженер-програміст. Мої друзі розповідали, що тут дуже гарні умови і викладачі гарні, тому я вибрав його.

Про затребуваність фахівців інформаційних технологій говорять і гості  свята.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Після оцих чергових кібератак ми зараз зосереджуємо увагу на кіберзахисті навіть нашої обласної ради, і нам потрібні спеціалісти, які б зайнялися саме цією спеціалізацією.

Новоспеченим першокурсникам бакалаврату та магістратури вручили символи університетського життя – студентський квиток та індивідуальний навчальний план. А після посвяти університет радо відкрив двері для своїх нових студентів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію