У Подільському районі готуються до школи

Зустріч, яку тут організували, мала неофіційний характер. Дітей не наставляли, а навпаки – дали їм відпочити перед початком нового навчального року.

У Подільському районі Полтави 1 вересня – незмінне свято, і одне з багатьох у році, коли Служба у справах дітей збирає своїх підопічних.

Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Подільського РВК

- Сьогодні у нас – прощаємся з літом, починається навчальний рік, здрастуй осінь. Сьогодні у нас, я хочу сказать, – дітки різних категорій. Це і соціально незахищених, і діти-сироти, і діти, позбавлені батьківського піклування, багатодітні, і дітки-інваліди.

Сценарій заходу роками залишається практично незмінним, та від того – не менш очікуваним. Дітям, якими особливо опікуються, готують одяг. Потреба у ньому є завжди, а зносять його небайдужі мешканці, депутати району, полтавці, які знають про таку безстрокову акцію.

Вікторія Хрістова-Синявська, депутат Подільської районної ради

- Хочу подякувати перш за все людям, моїм сусідам, небайдужим людям, які зносили речі, дитячі іграшки, долучаються до цього. Хочу побажати діткам, щоб вони завжди пам'ятали, що школа – це нові друзі, нові знання, і вони пам'ятали, що завжди є підтримка близьких, друзів, вчителів.

Свята, які проводить Подільський район для своїх найменших мешканців, не обмежуються практичною стороною. Головне, говорять, – емоції, а що найбільше люблять діти та їх рідні, вже давно вивчили.

Іван Литвинов, прийшов на свято

- Я на цих заходах завжди буваю, тут багато чого різного буває: і кабріолети, і може ми там сходимо на концерти якісь.

Анатолій Собакар, прийшов на свято

- Думаю, дитині буде дуже добре, раз зараз поведуть в кафе, потім покатають на «золотій кареті», то дитина буде задоволена.

Проводячи такі зустрічі, найбільше розраховують на благодійників, які готові надавати допомогу, підприємців району. Саме вони забезпечують свято найменшим полтавцям. Одні – надаючи приміщення для пригощання малечі, інші – стравами та солодощами. 

Цього разу свято у Подільському районі відвідало близько 70 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, родин переселенців. А завершилося улюбленим багатьма катанням на ретро-автомобілі.

Стрічка новин