У реабілітаційному центрі на Полтавщині двох немісцевих підлітків утримували без документів

Працівники органів прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками Управління протидії наркозлочинності ГУ НП в області у реабілітаційному центрі Полтавського району виявили двох 15-річних підлітків, які перебували там без усіх необхідних документів.

Зокрема, житель Дніпра перебував у цетрі без рішення органів опіки та піклування щодо перебування неповнолітньої дитини в недержавній установі, адже він є вихованцем дитячого будинку інтернату сімейного типу.

Жителька Запоріжжя була там без нотаріально завіреного дозволу матері про перебування її доньки у вказаному реабілітаційному центрі.

Скарг на умови утримання неповнолітні не висловлювали, до того ж не заперечували проти проходження реабілітації, передає прокуратура Полтавської області. 

Однак через відсутність усіх необхідних документів, які б підтверджували правомірність перебування дітей у закладі, відомості про даний факт внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним відділенням поліції Полтавського відділу поліції ГУ НП в області.

Наразі мати-вихователь забрала юнака, а дівчину перевели до центру соціально-психологічної реабілітації Полтавської обласної ради.   

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію