Першокласників розпочали посвячувати у шкільне братство

Ці урочистості з вівторка тривають у Полтаві. Свято першачків у місті традиційно влаштували у палаці дозвілля «Листопад». Після концерту малеча отримала від міської влади подарунки.

Юрба дітей та батьків біля «Листопаду» вже багато років у Полтаві сповіщає про наближення нового навчального року. У цій будівлі в серпні проходять посвяту у першокласники тисячі дітей. На подвір'ї їх зустрічають мами-вчителі, які наступні 4 роки будуть знайомити школярів із Країною Знань.

Лілія Телеп, вчитель 1 класу Полтавської гімназії №33

- Я, звичайно, сподіваюся, що цей набір у мене гарний, в роботі з ним будемо йти в унісон, з любов'ю. Батьки всі молоді, усі творчі.

Вчорашні дошкільнята – вже в очікуванні уроків. Підготовку до навчання, кажуть батьки, розпочали ще задовго до 1 вересня.

Світлана Хассанія, мати першокласника

- Готувалися ми десь за півроку, раніше. І завжди ми готуємо діток, щоб вони читали, писали, рахували, логічно розвивалися, щоб їм в школі було неважко.

До зустрічі із першокласниками усі навчальні заклади готові, звітує мер Полтави Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Міська влада і в моїй особі, і в депутатському корпусі теж попіклувалася, щоб гарно зустріти дітей. Ми відремонтували всі школи, ми підготувалися. У нас готові харчоблоки для харчування дітей. А найголовніше – ми виділили вдвічі більше коштів: якщо в минулому році 300 тисяч, в цьому році це майже 700 тисяч – для набору першокласника.

До цього набору, говорить Олександр Мамай, увійшли найнеобхідніші канцелярські товари: від олівців до зошитів та альбомів. Новенькі атрибути шкільного життя першокласники розглядають з великою цікавістю.

Максим, першокласник

- Ножиці, фарби, букви. Все для навчання.

Загалом цьогоріч вперше до першого класу до полтавських шкіл підуть близько 3300 дітей. Супроводжуватимуть їх 113 педагогів початкової школи, серед яких – молоді спеціалісти і досвідчені вчителі.

Стрічка новин