"Бабуся з насінням" у Горішніх Плавнях потрапила в ТОП-12 найоригінальніших пам'ятників

Гумористична скульптура у Горішніх Плавнях «Бабуся, яка торгує насінням» потрапила у 12-ку найбільш незвичайних пам’ятників України. 

Підбірку підготував журнал «Marie Claire». У виданні пишуть, що скульптура розміщена на центральній площі міста, де місцева влада довгі роки безуспішно воювала з вуличною торгівлею.

Гумористична скульптура знаходиться на вулиці Гірників у маленькому сквері. Колись там був невеликий ринок, де місцеві бабусі торгували овочами-фруктами, а також смаженим насінням. Пізніше в цьому місці влаштували сквер і встановили скульптурну фігуру бабусі, яка продає насіння. Біля ніг бабусі лежить кіт, а під табуреткою стоїть пляшка (у кожного своя версія, чому вона там стоїть). Поруч ящик, на який можна присісти. Між торговцями існує прикмета: якщо посидіти поруч із бабусею до сходу сонця, то торгівля весь день буде успішною, передає Інтернет-ресурс «Горішні Плавні Online».

Автор скульптури - Олег Рябо.

Окрім пам’ятника бабусі з насінням до рейтингу найоригінальніших пам’ятників України потрапив пам’ятник галушці у Полтаві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію