Поліція влаштувала дітям з «Любистку» свято

Малечу забавляли веселі аніматори. Усе для того, кажуть поліцейські, аби День Знань діти зустріли з гарним настроєм та не відчували себе покинутими.

До дітей із центру соціально-психологічної реабілітації «Любисток» цього дня завітали гості. Працівники поліції вирішили влаштувати для них свято.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУ НП у Полтавській області

- Ці діти в особливих умовах зараз перебувають. І для них це, можливо, стресова ситуація, і щоб якось згладити цю недостачу сім'ї, ми хочемо якомога більше приділити в ці дні особливо їм уваги.

Правоохоронці прийшли не самі, а з веселими аніматорами. Діти спочатку танцювали, потім брали участь в естафетах та конкурсах. Переможців та переможених тут немає. Із центром соціально-психологічної реабілітації, кажуть поліцейські, вони співпрацюють постійно. Сюди потрапляють діти, яких вилучають із проблемних родин.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУ НП у Полтавській області

- Нещодавно був випадок, коли дівчинку знайшли патрульні на вулиці, яка пішла з дому, їй 6 рочків, і вона з собою взяла найближчого друга – кошеня. Вона знала чітко, де вона проживає, і не хотіла повертатися додому. З її слів, вона говорить, що батько її бив, а мама не захищала.

У цьому центрі діти можуть перебувати 90 днів. За цей час дорослі – опікунська рада – вирішують питання про їхню подальшу долю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію