У Кременчуці розпочав роботу поновлений відділ водної поліції

На структуру відділу покладено обов’язки із забезпечення публічної безпеки та правопорядку на акваторії водойм всієї Полтавщини, розкриття та профілактики скоєння злочинів.

Роботу поновленого відділу водної поліції у Кременчуці презентував начальник поліції області Олег Бех, мер Кременчука Віталій Малецький, керівник Кременчуцького відділу поліції Олександр Коцар. Очолюватиме структуру підполковник Олег Стешенко. Останній говорить: потреба в охороні правопорядку на воді зараз – надзвичайно велика.

Олег Стешенко, начальник водної поліції Кременчука

- Майже всі потопельники пов'язані із вживанням спиртних напоїв власниками маломірних суден. Ми хочемо попередити і не допустити ці всі випадки.

Відповідним наказом уведено 10 штатних посад. Завдання працівників відділу поліції – обов’язки із забезпечення публічної безпеки та правопорядку на акваторії водойм всієї Полтавщини.

Наразі парк цього підрозділу складається з одного службового катеру та двох автомобілів.

Олег Бех, начальник поліції Полтавщини

- На даний час в нас вже є і транспортний засіб, і водний плавзасіб, у нас є приміщення, і я сподіваюсь на те, що ми протягом цього сезону зробимо все необхідне для того, щоб ми укомплектували спеціальною технікою, яка буде давать можливість, швидкість, якість для розкриття злочинів та адміністративних правопорушень.

У перспективі заплановано придбання ще одного катера. Правоохоронці говорять: це дасть можливість більш оперативно реагувати та цілодобово чергувати поліцейським на воді, особливо – у вихідні та святкові дні. 

Віталій Малецький, міський голова міста Кременчука

- Міська влада буде робити все для того, щоб водна поліція отримала належну підтримку у вигляді сучасних засобів і транспортування, і спостереження, і зв'язку, все те, що необхідно для роботи. Вони визначаться, і якомога швидше вноситимемо зміни до програми, щоб на наступний рік ми відкривали фінансування для даного підрозділу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію