На Полтавщині від початку року сталося 220 зіткнень транспортних засобів

Цей вид ДТП займає найбільший відсоток серед усіх аварійних випадків на дорозі. Таку статистику поліція озвучила на засіданні обласної Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

Безпеку на дорозі цього дня обговорюють на засіданні Координаційної ради. 49% усіх дорожньо-транспортних пригод, кажуть у поліції, припадають на найбільші міста області – Полтаву та Кременчук.

Олександр Крайник, начальник сектору УПД ГУ НП в Полтавській області

- Основними видами дорожньо-транспортних пригод на даний час є зіткнення транспортних засобів (від загальної кількості - це 220 ДТП), наїзд на пішохода - 30%, 158 ДТП, наїзд на перешкоду - 11, перекидання транспорту - 7%, наїзд на велосипедистів - 7%.

Серед основних причин – перевищення швидкості, виїзд на смугу зустрічного руху тощо. Зі свого боку роботу із перевізниками у цьому плані проводять фахівці Укртрансбезпеки. За це літо вони мали 123 рейдових перевірки.

Віктор Поліщук, начальник управління Укртрансбезпеки у Полтавській області 

- Перевірено 7857 транспортних засобів. Виявлено 337 нелегальних перевізників. Виявлено 1581 порушення, в тому числі – 337 порушень, допущених при здійсненні нерегулярних перевезень.

Прозвітували про результати своєї діяльності у напрямку безпеки руху на засіданні і представники обласної Служби автомобільних доріг. 

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- В першу чергу увага приділялася заміні дорожніх знаків - це близько 3 тисяч дорожніх знаків замінені на території області, ремонт бар'єрних огороджень - усі знають по Київ-Харків, стан бар'єрних огороджень у зв'язку з частими зіткненнями транспортних засобів потребує постійної уваги. Так от, по Київ-Харків близько 66 км відремонтовано бар'єрних огороджень.

А до початку нового навчального року на дорогах державного значення поновили розмітку на 180 пішохідних переходах.

Стрічка новин