В Україні зроблять мапу прозорих забудов за зразком Полтавської області

В Україні зроблять мапу прозорих забудов за зразком Полтавської області

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) надіслало листа всім облдержадміністраціям України та Київській МДА з пропозицією створити інтерактивну мапу забудов області.

Проте такий проект на Полтавщині вже у дії. Інформаційний портал «Будуємо прозоро!» працює в області з метою збільшення прозорості використання бюджетних коштів та надання полтавцям можливості слідкувати за їх розподілом, передає прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації». 

Над ним спільно працювали Управління капітального будівництва Полтавської ОДА, ГО «Інститут аналітики та адвокації» та партнери, що займаються розробкою інформаційних продуктів.

«Наша інтерактивна мапа забудов області уже сподобалася представникам Мінрегіону у тому вигляді, якою вона зараз є.  Я запропонував на цій базі зробити таку ж мапу для всієї країни. Зараз у міністерстві детальніше вивчають карту, аби, за необхідності, внести зміни і поширити цей позитивний досвід,» - розповів директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

У свою чергу, в Інституті аналітики та адвокації підтвердили готовність до впровадження інтерактивної мапи забудов в усіх областях країни.

«Ми готові масштабувати цей досвід на територію всієї України. До того ж, у нас є вдосталь необхідних ресурсів, аби зробити це максимально швидко,» - переконаний виконавчий директор ГО «Інститут аналітики та адвокації» Юрій Нестуля.

Стрічка новин