Німеччина виділила 1,5 мільйона євро потерпілим від конфлікту на Донбасі

Кошти надані для медичної і гуманітарної допомоги немовлятам, дітям та їхнім матерям, молоді й людям похилого віку, які постраждали від військового конфлікту на сході України.

Німеччина виділила ще 1,5 мільйона євро на соціальну допомогу потерпілим внаслідокі конфлікту на Донбасі. Про це у понеділок, 28 серпня, повідомляє посольство ФРН в Україні. Кошти надані на підтримку проекту з невідкладної допомоги Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Допомога надається безпосередньо тій частині населення, що потребує особливого захисту й потерпає від тривалого конфлікту на сході України, а саме немовлятам, дітям та їхнім матерям, молоді й людям похилого віку. Насамперед йдеться про поліпшення медичної, психологічної й соціальної опіки, гарантоване забезпечення доброякісною питною водою, а також про заходи щодо поліпшення санітарних умов.

"Німеччина й надалі солідарна з народом України й стоїть на його боці. Ми й у майбутньому допомагатимемо людям, що потрапили в біду у зв'язку з подіями на сході України. ЮНІСЕФ для нас у цій справі випробуваний партнер", - заявив посол ФРН в Україні Ернст Райхель (Ernst Reichen).

Загалом в 2017 році Німеччина виділила Україні більше 26 мільйонів євро в сфері гуманітарної допомоги. Обсяг німецької загальної підтримки проектів гуманітарної допомоги в усьому світі становить 1,4 мільярда євро.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію