Представники обласної влади та Міністерства з надзвичайних ситуацій провели нараду, на якій підбили підсумки роботи комплексної комісії

Остання упродовж десяти днів перевіряла потенційно небезпечні об'єкти регіону. Говорили на засіданні і про готовність органів управління і сил реагування до надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Комплексна перевірка реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення тривала з 18-го по 27-го червня. Перевіряли готовність органів управління та сил реагування Полтавської області до надзвичайних ситуацій, стан і організацію роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

Нині на нараді підбивали підсумки роботи комплексної комісії. Серед запрошених – гОлови міських та районних комісій, керівники обласних служб цивільної оборони, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інші фахівці з питань цивільного захисту населення. Загальну оцінку стану справ в області дав начальник Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи полковник внутрішньої служби Василь Стоєцький. Він повідомив, що територіальна підсистема вцІлому готова до роботи. Аби дійти такого висновку, комісія відпрацювала 5 міських та 5 районних адміністрацій, перевірила 82 потенційно небезпечних об'єкти. Та певні недоліки теж є. Так, із перевірених підприємств лише кожне 5-те має матеріальний резерв, нерідко відсутня реєстрація місць масового відпочинку, а із 673-ох потенційно небезпечних об'єктів на Полтавщині відповідні роботи проведені лише на трохи більше половині з них. Для усунення подібних недоліків, на думку Василя Стоєцького, потрібна швидше чітка організація, аніж капіталовкладення.

Стрічка новин