До проектів МОН будуть залучені 3 полтавські школи

Про це та інше йшлося на цьогорічній серпневій педагогічній конференції. Освітян традиційно зібрали у Палаці дозвілля «Листопад», аби підбити підсумки минулого навчального року та обговорити плани на майбутній.

На вході грає оркестр, у Палаці дозвілля «Листопад» збираються педагогічні працівники. У холі їх зустрічає фотовиставка колег-вчителів. Оглядаючи її, освітяни діляться очікуваннями від нового навчального року.

Тетяна Бондаренко, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ №19

- Від нового року очікую тільки найпозитивніших емоцій, гарно налаштована. Дуже багато нових ідей, влітку теж працювали, відвідували семінари, різноманітні майстерні, тому думаю, що все пройде дуже гарно.

Доки діти тішаться останніми днями літніх канікул, педагоги згадують, як для полтавської освіти минув попередній навчальний рік. Він, кажуть у профільному управлінні, для нашого міста був плідним на високі результати.

Наталія Дорохова, заступниця начальника управління освіти Полтавського МВК

- У 2016-2017 начальному році 32 школярі отримали перемоги у предметних олімпіадах і конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на всеукраїнському рівні і в трьох турнірах. Це – найвищий показник за останні 10 років.

Представників шкіл, де учні продемонстрували найвищі показники у ЗНО, конкурсі-захисті робіт МАН та предметних олімпіадах, на цій педконференції відзначають грамотами та нагрудними знаками.

Наталія Аадді, заступниця директора Полтавського ліцею №1

- Для мене це неочікувано. Незважаючи на те, що я вже багато років працюю в освіті, але це дуже приємно. І я дуже вдячна, я вважаю, що це досить висока відзнака і відділу освіти, і міської влади.

Що ж до прийдешнього навчального року, то серед його особливостей – залучення трьох полтавських шкіл до інноваційних проектів Міністерства освіти і науки України. НВК №16 та 17-та гімназія братимуть участь у науково-педагогічному проекті «Інтелект України», а 37-а школа – у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової освіти. Перше вересня навчальні заклади Полтави, говорить міський голова Олександр Мамай, готові зустрічати у всеозброєнні.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Якщо в минулому році ми на укріплення матеріально-технічної бази виділяли 27 млн гривень, то в цьому році виділили 107 млн гривень. Тобто, в 5 разів більше, ніж попереднього року. На сьогоднішній день всі без винятку заклади освіти готові приймати дітей за виключенням 3 спеціалізованої школи, але я думаю, всі прекрасно вже розуміють, що школі 160 років, і прийнято рішення зробити повний капітальний ремонт цієї школи один раз і назавжди.

Загалом у Полтаві у День знань за парти сядуть 3300 першокласників.

Стрічка новин