До табору – всією родиною

На Полтавщині оздоровлюють дітей разом із батьками. Але сім'ї трохи незвичні: малеча має деякі вади розвитку. Минулого року у підшефному таборі Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області вперше спробували прийняти родини. Цьогоріч – продовжили роботу і значно збільшили кількість відвідувачів під час останньої, четвертої зміни. До всього, дітям пропонують комплекс занять та процедур із фахівцями.

Алісі 7 років. До чотирьох вона взагалі не розмовляла. Після занять із фахівцями півроку тому буквально стався «прорив», розповідає мама, і дівчинка помітно почала розвиватися. 

Продовжують таку роботу в звичайному оздоровчому таборі. До «Орлятка» Аліса приїхала з мамою, і усю зміну вони будуть разом.

Євгенія Яворенко, мама

- Відпочивають не тільки діти, а й батьки мають змогу поспілкуватись з такими ж батьками, знайти для себе вихід в емоційному плані: ми не одні, і є багато людей, які готові нам допомогти. Ми методиками ділимось одне з одним.

Цьогоріч у таборі «Орлятко» оздоровили 600 дітей, половина – працівників податкової. Зараз тут остання зміна і специфічна: оздоровлюють дітей з особливостями розвитку.

Іван Вовнянко, директор дитячого оздоровчого центру «Орлятко»

- Другий рік ми приймаємо таких діток. Минулого року вони звернулися до нас, і ми «дали добро». Минулого року вони залучали свої благодійні внески на харчування і проживання. В цьому році фактично допомогли з фінансуванням обласна рада.

Табір, запевняють його керівники, готовий прийняти їх 100%. Спеціально розробили програми та залучили фахівців.

Людмила Іващенко, голова благодійного фонду «Зернятко»

- Будуть займатися іпотерапією, різними видами діяльності корекційними разом зі спеціалістами: психологами, дефектологами, логопедами. Відпочиватимуть, оздоровлюватимуться, їздитимуть на річку. Будуть соціалізуватися.

11 днів діти з особливостями розвитку перебуватимуть у таборі разом з батьками.

Ольга Клочко, представниця організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС 

- Плануємо тепер цей табір зробити з елементами санаторію. І оздоровлювати дітей, які потребують лікування, потребують уваги. Минулоріч у нас було близько 20 родин, де діти відпочивали разом з дітьми, а цього року вже 80.

В обласній організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби говорять, що у таборі відпочивають не лише діти працівників, а й з малозабезпечених сімей, сироти та діти переселенців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію