Голос простих людей

Депутат з Полтавщини за минулий місяць мав найбільше виступів з трибуни Верховної Ради. Активність народних обранців  проаналізували представники громадської мережі ОПОРА. Сергій Каплін з 15 виступами очолив рейтинг парламентарів.

Полтавщина задає політичний тон у Верховній Раді. Робота депутата від 144 виборчого округу Сергія Капліна у липні підтверджує це. Серед всіх парламентарів він став першим не тільки за кількістю поданих законопроектів, а і за виступами. 

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми можемо з впевненістю говорити, що депутати від Полтавщини, від Полтави – найкращі депутати у Верховній Раді України. Це підтверджують дані ОПОРИ, дані абсолютно незалежного громадського руху, який вивчає достеменно, дуже уважно, ретельно вивчає діяльність народних депутатів України.

З трибуни Верховної Ради минулого місяця голова Соціал-демократичної партії мав 15 змістовних виступів. Зокрема, Сергій Каплін захищав зміни до Держбюджету, презентував свій проект Пенсійної реформи, який дозволив би підвищити пенсії до 10 000 гривень, та піднімав найгостріші соціальні проблеми. 

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- Головне завдання депутата-мажоритарника, депутата-списочника – це писати закони, які будуть змінювати життя простих пересічних людей на краще. Головне завдання – дбати про кожного без винятку виборця. Я стараюся, щоб ці два завдання, ці дві задачі, дві функції моя команда і я виконували на найвищому рівні.

Позиція соціалістів та соціал-демократів, говорить Сергій Каплін, – не мовчати і озвучувати те, що болить українцям із найвищої трибуни. Причому, не лише говорити про проблеми, а й намагатися їх вирішити. Торік команді Сергія Капліна вдалося вибити 20 млн. грн. на розвиток освітньої та медичної галузей Полтавщини. Цьогоріч на ремонти вже освоюється 15 млн. грн., залучених нардепом. А вже 1 вересня учні підуть в оновлені цим коштом школи.

Стрічка новин