Порошенко - в лідерах за компаніями у власності

Найбільше компаній - у Ахметова. Президент України на другому місці.

В Україні - 2 млн 662 тис 353 власників на 1,5 млн компаній. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Opendatabot.

Серед власників найбільшої кількості компаній - Рінат Ахметов (303 компанії), Петро Порошенко (76), Дмитро Фірташ (72) та Ігор Коломойський (45).

"Дані про власників компаній тепер доступні в Opendatabot. Раніше такий пошук був можливий тільки на сайті ЄДР, і коштував він 60 гривень. У нас ця функція - безкоштовна", - розповідає засновник проекту Opendatabot Олексій Іванкін.

"Дані про власників компанії допомагають знизити ризики при роботі з контрагентами. За допомогою цієї інформації можна знайти, якими ще компаніями володіла ця людина, і, відповідно, зробити висновки про репутацію її компаній", - розповідає юрист Микита Подгайний.

Нагадаємо, що Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній і стала першою країною в світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарів власників - ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості та запобігання корупції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію