30 років у ямі: забуті полтавські дороги повертають до життя

Доки центральні вулиці приводять до ладу, на скромних, вже аварійних вуличках ламають ноги та б'ють автомобілі. Вулиця Панфілова – одна з таких. 30 років її не ремонтували, а асфальтна стежка поступово перетворилась на суцільну яму. Та, нарешті, увагу звернули. Тепер невеличка вулиця не гірша за центральну.

Це вулиця Панфілова. Знаходиться вона неподалік центру міста, за стадіоном «Ворскла». Зараз вона має ось такий вигляд. Та кілька місяців тому дорога була заслана ямами.

Олександр Кріпак

- Тут були ями, складно було пересуватися людям, їздити; підніматися, спускатися. Коли морози, коли вода – тут з'являється крига.

«Дорога вже кілька років аварійн» – кажуть місцеві. Травмування людей та ДТП стали нормою для цього району. Особливо взимку, коли скрізь – слизько та ожеледиця.

Микола Кулик

- Взимку колись машина злетіла з дороги і врізалась в дерево.

Представники місцевої влади пояснюють: найчастіше ремонтують центральні дороги Полтави, а таким, скромним вуличкам, дістається тільки ямковий ремонт. І це – в найкращому випадку. Але цьогоріч Панфілова не залишилась поза увагою депутатів міської ради.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Дорога майже 30 років не ремонтувалася. Ми розпочали ямковий ремонт цієї вулиці. Але в ході виконання ремонту зробили висновок, що дорога вже не підлягає ямковому ремонту, тож зробили капітальний.

800 метрів нового асфальтного покриття вже виблискують на сонці. Це приблизно половина вулиці. Але депутатам цього замало, обіцяють: до кінця року дорога по Панфілова буде капітально відремонтована повністю.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Наша команда і наші депутати відстояли і назву вулиці, і знайшли кошти, щоб капітально відремонтувати першу частину вулиці Панфілова (до гаражного кооператива). І вже робиться проектна документація, щоб відремонтувати й другу частину.

На заміну асфальтного покриття пішло 400 тисяч гривень.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми нашим дітям і нашим внукам маємо передавати вулиці не з новими назвами, а ось такі – відремонтовані, з відремонтованими будинками, з гарним освітленням. А вже наші діти нехай вирішують, як їх називати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію