У Чутівському районі відкрили пожежну охорону

Джерело: ГУ ДСНС в Полтавській області

25 серпня на території Петрівської сільської ради Чутівського району Полтавської області під час святкування дня села у Петрівці урочисто відкрили місцеву пожежну охорону.

Так реалізували реформу ДСНС, яка відбувається в рамках процесу децентралізації влади. Одним із напрямків реформи є створення підрозділів місцевої пожежної охорони. 

Новостворений підрозділ охоронятиме жителів Петрівської, Вільницької, Новокочубеївської сільських рад та Скороходівської об’єднаної територіальної громади, передає ГУ ДСНС в Полтавській області.

«За підтримки голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та його заступника Романа Товстого сьогодні ми відкриваємо Петрівську місцеву пожежну охорону. Окремі слова подяки висловлюю голові Петрівської сільської ради Валерію Штепці, що він не залишив поза увагою безпеку свого населення,» - наголосив начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області  Володимир Салогуб.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області вручив рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля із усім необхідним пожежно-технічним обладнанням.
Після проведення урочистих заходів рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію