Маленькі полтавці до Дня Прапора виготовляли державні символи із паперу

У музеї Короленка такий майстер-клас влаштували для малечі, яка перебуває на лікуванні у протитуберкульозному диспансері. Разом із прапорцями діти за допомогою техніки аплікації вчилися створювати вишиванки.

Музей Короленка цього дня приймає гостей – своїх сусідів із дитячого відділення протитуберкульозного диспансеру.

Ольга Вечерок, старший науковий співробітник Полтавського музею В.Г.Короленка

- Раніше їх запрошували на короленківські ялинки з Дідом Морозом, з подарунками, наші спонсори забезпечували подарунками, і ми їм дарували подарунки. В цьому році ми для них провели ще майстер-клас до Великодня, виготовляли вони великодні листівки.

А цього разу для малечі підготували новий майстер-клас. Власноруч їх навчають створювати державні символи. Яким має бути, і що означає прапор України, діти, кажуть, знають.

Наталка, учасниця майстер-класу

- Український прапор складається з двох кольорів – жовтого і блакитного. Жовтий означає пшеницю або сонце, а блакитний – небо.

Перед тим, як приступити до роботи, музейні працівники знайомлять дітей із історією українських символів – жовто-синього прапора та тризуба.

- Поєднання цих кольорів з давніх-давен існувало на прапорах різних держав, і в тому числі держави, яка називалася колись Київська Русь. Чули про таку державу з історії? Так от, в Київській Русі прапори були не чотирикутні, а трикутні.

А далі, озброївшись смужками кольорового паперу та клеєм, учасники майстер-класу займаються оздобленням «вишиванок». Робота йде швидко, тому вже за кілька хвилин на столах з'являються готові вироби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію