Полтавський депутат – один з найактивніших законотворців у ВР

Високі позиції і активну діяльність показали результати моніторингу, що проводили незалежні експерти громадської мережі. До останніх досліджень потрапила робота народних обранців у липні. Упевнені лідируючі позиції, відповідно до їх результатів, займає Сергій Каплін.

Сергій Каплін – законотворець №1 у липні. Останні дослідження роботи народних обранців показали: полтавець впевнено тримається на верхівці рейтингу за парламентською роботою. Липневі законодавчі ініціативи Соціал-демократичної партії були спрямовані на захист працівників від затримок зарплат, впровадження пені за прострочення винагород робітникам, а також контроль за дотриманням законодавства про працю місцевими органами. І саме Сергій Каплін запропонував віднести дітей атовців та переселенців до категорії «діти війни» та забезпечити їм державний соціальний захист.

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- За цей час ми внесли низку дуже серйозних законодавчих актів. Наша команда доводить, що вона – найпрофесійніша, найсучасніша, найрозвинутіша, і має серйозні амбіції. Ще раз наголошую: ми боремося за довіру всієї країни. Ми показуєм приклад, і вже є взірцем і стандартом для інших нардепів.

Також у липні полтавський обранець презентував у Раді свій варіант пенсійної реформи, за якою пенсія має зрости до 10 000 гривень. Соціал-демократи обіцяють лише нарощувати темпи, щоб бути першими за всіма параметрами. Чекають на прийняття законів авторства СДП, СПУ та профспілок, і дякують полтавцям за довіру та підтримку.

Сергій Каплін, народний депутат України, голова Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми далі будемо розвиватися, я буду прагнути, аби ви мною гордилися, мешканці Полтавської області і міста Полтави, у першу чергу. Депутати від Полтавщини – найкращі депутати у Верховній Раді України. Це підтверджують дані ОПОРИ – абсолютно незалежного громадського руху, який вивчає достеменно, дуже уважно, ретельно діяльність народних депутатів України. Ми продовжим нашу боротьбу, роботу. І повірте, наступним Президентом України буде обов'язково полтавець.

Робота Сергія Капліна – це не тільки рейтинги, а й реальні досягнення. Минулоріч саме він «вибив» 20 млн. грн. на реконструкцію приміщень освітньої та медичної сфер Полтавщини. Цьогоріч на ремонти шкіл і лікарень вже освоюється 15 млн. грн., залучених нардепом на розвиток області.

Стрічка новин