Довгоочікуваний ремонт: понад 100 будинків у Полтаві позбулися старих проблем

Цьогоріч із міського бюджету виділили майже 70 мільйонів гривень на ремонт житлового фонду. А саме: на заміну трубопроводів, ремонт покрівель та ліфтів.

То труби проривають, то воду вимикають. 40 років цей будинок був нікому не потрібен. Навіть необхідні планові зміни та ремонти робити не поспішали. 

Валентина Кічевська, мешканка будинку по вул. С,Петлюри, 13

- В нас проблем дуже багато, бо за 40 років нічого не вирішувалося. Ми фіксували, зверталися із листами, але отримували лише відписки.

Цей будинок знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри, 13. Термін експлуатації трубопроводів тут закінчився 7 років тому. Замінили їх лише зараз завдяки ініціативі депутатів міської ради.

Тетяна Тюлюкіна, мешканка будинку по вул. С.Петлюри, 13

- В нас дуже текли труби, було дуже мокро. До підвалу можна було зайти лише в чоботях. Тому ми дуже вдячні, що команда Матковського попіклувалась про нас і замінила труби.

«Старі труби, які ледь функціонували, були схожі на металобрухт», – каже підрядник.

Олексій Лисенко, підрядник

- Стан труб був жахливий. Вони були частково іржаві, місцями протікали. Теплообмінник був жахливий, мабуть, 70-х років минулого століття.

Зараз всі труби сучасні, пластикові.

Олексій Лисенко, підрядник

- Тут виконана заміна старого трубопроводу опалення. Старого трубопроводу гарячої та холодної води і замінений теплообмінник.

Цьогоріч на капітальний ремонт житлового фонду із міського бюджету виділили понад 68 мільйонів гривень. Це кошти на ремонт покрівель, трубопроводів, сходових клітин та ліфтів. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Нашим пріоритетом має бути заміна труб, реконструкція підвальних приміщень. Це для того, щоб полтавцям більше коштів залишалося на сплату за комунальні послуги. В Полтаві майже 70% мереж потребує заміни.

Понад 100 багатоквартирних будинків потребують ремонту. Депутати, які ініціювали модернізацію житлового фонду, зазначають: «Обирали найзанедбаніші, ті, що залишались поза увагою десятки років». 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Депутати міської ради, які голосували за бюджет, до них зверталися їхні виборці, і вони запропонували адреси будинків. Виборці повірили їм, надали повноваження. Крім того, депутати з нашої команди (з районних рад) активно працюють з виборцями та виконують їхні «накази».

Саме в цьому будинку – понад 100 квартир, в більшості з них живуть пенсіонери. Проблем у цих людей вистачає, та все ж на одну стало менше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію