Влітку відвідуваність бібліотек серед полтавців знижується, це – давно відома тенденція

Та своя цільова аудиторія все ж залишається. Книжкові фонди у полтавських читальнях хоч і поповнюються, все ж брак літератури відчутний. Аби допомогти міським бібліотекам, у Полтаві уже 4-ий рік поспіль проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Бібліотечна система міста об'єднує 16 бібліотек-філіалів, 5 з них обслуговує дітей. Загалом же за рік бібліотеки відвідують більше мільйона полтавців, говорить директор Полтавської міської централізованої бібліотечної системи Таміла Дузенко. Книжкові фонди на сьогодні налічують близько 600 000 примірників.

Цього, говорить пані Таміла, недостатньо. Адже, основна цільова аудиторія – це молодь, студенти. Замовляють вони переважно наукову літературу. Не рідко читають і художню, щоправда, в основному люди похилого віку. Аби допомогти бібліотекам з нестачею книг, в місті уже чотири роки поспіль проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу». Щорічно в результаті заходу книжкові фонди поповнюються в середньому на три тисячі екземплярів. Цьогоріч акцію вирішила підтримати і «Жіноча рада» Полтави.

Стрічка новин