Миргородські митці слова у Полтаві читали поезію

В обласній бібліотеці відбулася чергова зустріч в рамках засідання клубу любителів поезії «Фокус». Свої збірки до нашого міста привезли члени літературного об'єднання Миргорода, що має назву «ДієСлово».

Літературна вітальня обласної бібліотеки цього дня приймає гостей. Клуб любителів поезії «Фокус», що діє при відділі соціокультурної діяльності, продовжує цикл зустрічей із поетами і письменниками Полтавщини.

Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНБ ім.І.Котляревського

- Ми вже зустрічалися з членами літературних об'єднань Зінькова, з членами Спілки письменників Чутівщини (так вона називається). Сьогодні у нас відбудеться зустріч з літературним об'єднанням «ДієСлово» міста Миргород.

«Слово діє» – переконують представники цього літоб'єднання. У Миргороді воно з'явилося у 2005 році. Зараз до нього входять десятки літераторів, які працюють у різних жанрах: поезія, проза, драматургія.

Лариса Гараган, голова літературного об'єднання «ДієСлово»

- Наші поети знані, скажімо так. Можливо, в них немає якихось високих звань, але їх поезія відома. Вони і учасники конкурсів, і переможці конкурсів. Вони мають 42 друкованих збірки.

Пані Лариса пише ще зі студентських років. Поезія, каже, її окрилює.

Лариса Різницька, поетеса

- І хоча мій фах основний – іноземна мова, я – вчитель іноземної мови, але поезія – це моє життя, це – моя душа. Я це люблю. Я пишу лірику. Мене надихають люди, мене надихає природа, друзі, знайомі, родина.

На засіданні любителів поезії миргородські митці слова презентували власні збірки, а також акторські здібності. Перед глядачами члени літературного об'єднання постали в образі свого земляка Миколи Гоголя та грузинського поета Давида Гурамішвілі, який довгий час жив у Миргороді.

Стрічка новин