Літні роботи Вікторії Демченко

Майстриня з Артемівки Чутівського району у Полтаві показала і розповіла про свої хоббі. Дівчина давно захоплюється бісероплетінням, а ще пише вірші та оповідання. Свої таланти показала на загал в обласній бібліотеці імені Котляревського.

Вікторія Демченко народилася й виросла у селі Артемівка Чутівського району. Дівчина говорить: писати подобалося завжди. Захоплення літературою переросло у вірші, які почали з'являтися спочатку російською, а згодом – українською та англійською, пізніше почали виникати оповідання. Тож перемога у загальношкільному конкурсі в номінації «Поет року» була майже передбачуваною. У 2012-му вийшла перша книга Вікторії «Мій світ». Авторка присвятила її вихід 15-річчю своєї літературної творчості.

Вікторія Демченко, майстриня, письменниця

Низаю буси, і думки летять,

Немов розсипалось моє намисто,

Докупи намагаюсь всі зібрать,

Та розлітаються, немов навмисне.

Червоно-чорні буси знов в'яжу

Таких відтінків, як життя навколо.

Свої думки я теж усі зберу

В ненанизаними будуть скоро.

Утім, поезія та проза – не єдине захоплення Вікторії Демченко. Ще в дитинстві з-поміж інших видів рукоділля вона обрала бісероплетіння. 

Вікторія Демченко, майстриня, письменниця

- Тут представлені роботи на протязі 10, може, 15 років. Є останні в цьому році зроблені. Подобається мені плести, виплітати, намистини, квіти, тобто, щось комбінувати, різні кольори, різні форми.

Працює Вікторія в різних техніках бісероплетіння. Чимало, говорить, робить на замовлення, дарує. Майстриня – багаторазова учасниця виставки, присвяченої обласному культурно-мистецькому святу «Маріїна Долина».

Стрічка новин