На стадіоні «Ворскла» відбулися навчання з урегулювання небезпечних ситуацій

На стадіоні «Ворскла» відбулися навчання з урегулювання небезпечних ситуацій

У навчаннях взяли участь 150 правоохоронців, військовослужбовців та представників служби безпеки стадіону «Ворскла». Для учасників були змодельовані реальні ситуації з підвищеним ступенем ризику.

Заступник начальника поліції області Денис Захарченко повідомив, що до відпрацювання тактичних дій були залучені працівники підрозділів спеціального призначення, кінологічної служби, вибухотехнічного відділу, управління патрульної поліції м. Полтави, районних органів поліції, Служби безпеки України, Національної гвардії, ДСНС та швидкої медичної допомоги.

Спочатку фахівці вибухотехнічного відділу і кінологи обстежили трибуни на наявність небезпечних «закладок» та заборонених предметів.

Потім правоохоронці відпрацювали порядок супроводження «фанів» до стадіону через живий коридор з числа патрульних поліцейських, спецпризначенців та нацгвардійців.

Далі – було припинено спробу агресивно налаштованих вболівальників прорватися через пропускний «кордон» поліцейських і стюардів.

Завершальною була «операція» з локалізації конфлікту у фанзоні. Поліцейські оперативно відреагували на спробу влаштувати бійку – витіснили організаторів «потасовки» з трибун, убезпечивши пересічних глядачів, ти вивели їх за межі стадіону.

За висновками координаторів процесу – заступника очільника Главку поліції Дениса Захарченка та начальника управління превентивної діяльності Віталія Ботвини – учасники навчального інсценування успішно реалізували. 

Стрічка новин