У Полтавському військовому інституті зв'язку відбулася урочиста подія – 136 майбутніх офіцерів присягали на вірність українському народу

Це, по суті, – останній випуск вузу: з першого вересня на його базі буде сформовано факультет Київського військового інституту телекомунікацій.

У присутності особового офіцерського складу вузу і запрошених батьків, рідних та друзів, майбутні офіцери складали урочисту присягу на вірність Україні. Рота, яка складається зі 136 курсантів, схвильовано вимовляла слова військової клятви. Проте усі присутні були схвильовані не менше. З трибуни лунали вітання від виконуючого обов'язки начальника військового інституту зв'язку Віктора Михайличенка, матерів курсантів, старшокурсників та офіцерського складу вузу.

До речі, згідно з директивою від 1 серпня цього року, Полтавський військовий інститут зв'язку 31 грудня буде розформовано. А вже 1 вересня цього року буде сформовано факультет Київського військового інституту телекомунікацій при столичному політехнічному інституті. Тут готуватимуть зв'язківців для Збройних Сил України, а також для цивільних вузів. Весь офіцерський склад залишиться викладати на факультеті в повній кількості. А 10 серпня, згідно з майбутнім наказом, всім курсантам, які склали напередодні присягу, буде присвоєно звання молодших лейтенантів.

Хтось з цих молодих людей піде у резерв, хтось працюватиме за спеціальністю, а дехто, можливо, піде служити у Збройних Силах України за контрактом. Але у будь-якому разі перед ними лежить дорога у майбутнє, і відповідальні за нього відтепер вони самі.

Стрічка новин